• Naše žiačky otvárali výstavu Moje neistoty

• Dňa 14.3.2022 sa žiačky Sabína Halčinová a Rozália Halčinová zúčastnili slávnostného otvorenia výstavy s názvom Moje (ne)istoty. Vernisáž otvárala Škola umeleckého priemyslu z Kežmarku. Žiačky z triedy p. uč. Suchanovskej svojim klavírnym doprovodom spríjemnili túto výnimočnú chvíľu. Za reprezentovanie ZUŠ dievčatám ďakujeme.

• 3. miesto vo výtvarnej súťaži „Koláže rozprávajú“

• Koláž je vyhranená výtvarná technika. Vo výtvarných súťažiach je ťažko porovnateľnou s ostatnými. Použitím obrázkov či textov z časopisov a novín, dotvorením inými materiálmi alebo farbou sa dá utvoriť ucelený obraz, ktorý v celkovej kompozícii vyjadruje myšlienku autora. Súťaž organizovalo Centrum voľného času Košice a zúčastnilo sa jej 418 prác. Naša žiačka Ivanka Neupauerová získala v tejto súťaži 3. miesto s prácou, ktorá zobrazuje pavúky a nočné motýle v prostredí stromu. Ivanke blahoželáme. Práca vznikla v triede p.uč. Kotorovej.