• VYUČOVANIE V ZUŠ OD 26. OKTÓBRA 2020

• Na základe rozhodnutia ministra školstva SR zo dňa 23.októbra 2020 bude v Základnej umeleckej škole Lendak prebiehať vyučovanie od 26. októbra 2020 (od pondelka)  nasledovne:

SKUPINOVÉ VYUČOVANIE

• Tanečný odbor – Prerušené rozhodnutím ministra do odvolania !
              • Výtvarný odbor-  Prerušené rozhodnutím ministra do odvolania !

INDIVIDUÁLNE VYUČOVANIE

• Hudobná náukaDištančná výučba !

• HO ostatné nástroje - Dištančná výučba !

Učitelia hudobných odborov, budú v priebehu týždňa kontaktovať svojich žiakov o spôsobe vyučovania dištančnou formou. Dohodnú si on-line vyučovanie cez edu-page resp. MS teams.

• ÚSPECH VO VÝTVARNEJ SÚŤAŽI

• V tohtoročnom - XIII. ročníku výtvarnej súťaže "Malé grafické formy", ktoré vyhlasuje Ministerstvo školstva a usporadúva ZUŠ Vrútky sme získali v II. kategórii PRVÉ miesto. Získala ho Viktória Andrášiová s grafikou pod názvom "Moja hus". Práca vznikla pod vedením p. uč. M. Kotorovej. Blahoželáme a tešíme sa spolu s výhercom!

• Vyučovanie v ZUŠ od 12. októbra 2020

•

Na základe rozhodnutia ministra o opatreniach pre školy z 11.10.2020 vydané Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR bude v Základnej umeleckej škole Lendak prebiehať vyučovanie od 12. októbra 2020 (od pondelka)  nasledovne:

SKUPINOVÉ VYUČOVANIE

• Tanečný odbor – Prerušené rozhodnutím ministra do odvolania !
              • Výtvarný odborPrerušené rozhodnutím ministra do odvolania !

INDIVIDUÁLNE VYUČOVANIE

• Hudobná náukaDištančná výučba !
              • Spev, hra na zobcových flautách - vyučovanie prebieha riadne podľa stanoveného rozvrhu hodín za zvýšených dezinfekčných a  epidemiologických opatrení, dodržiavanie odstupu, stále vetraná miestnosť, ochranný štít pri spievaní, hraní na flaute!
              • HO ostatné nástroje - vyučovanie prebieha riadne podľa stanoveného rozvrhu hodín za zvýšených dezinfekčných a  epidemiologických opatrení v súlade s aktuálnymi pokynmi ÚVZ SR!

• Vyučovanie v ZUŠ od 1. októbra 2020

• Vláda Slovenskej republiky 30.9.2020 schválila návrh na vyhlásenie núdzového stavu. Na tomto základe a na základe  usmernenie k postupu škôl a školských zariadení pri realizácií výchovno-vzdelávacieho procesu počas mimoriadnej situácie v súvislosti s ochorením Covid-19 z 30.9.2020 vydané Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR bude v Základnej umeleckej škole Lendak prebiehať vyučovanie nasledovne:

SKUPINOVÉ VYUČOVANIE

• Tanečný odbor – vyučovanie prebieha riadne podľa stanoveného rozvrhu hodín za zvýšených dezinfekčných a  epidemiologických opatrení, znížený fyzický nárok na žiaka počas vyučovania, dodržiavanie odstupu, stále vetraná miestnosť, častejšie prestávky medzi jednotlivými cvikmi, choreografiami.
              •  Výtvarný odbor – vyučovanie prebieha riadne podľa stanoveného rozvrhu hodín za zvýšených dezinfekčných a  epidemiologických opatrení, dodržiavanie odstupu, stále vetraná miestnosť.

INDIVIDUÁLNE VYUČOVANIE

• Hudobná náuka - vyučovanie prebieha riadne podľa stanoveného rozvrhu hodín za zvýšených dezinfekčných a  epidemiologických opatrení, dodržiavanie odstupu, stále vetraná miestnosť, zasadací poriadok podľa tried v ZŠ.
              • Spev, hra na zobcových flautách - vyučovanie prebieha riadne podľa stanoveného rozvrhu hodín za zvýšených dezinfekčných a  epidemiologických opatrení, dodržiavanie odstupu, stále vetraná miestnosť, ochranný štít pri spievaní, hraní na flaute.
              • HO ostatné nástroje - vyučovanie prebieha riadne podľa stanoveného rozvrhu hodín za zvýšených dezinfekčných a  epidemiologických opatrení v súlade s aktuálnymi pokynmi ÚVZ SR.