• Rozlúčka s absolventmi hudobného odboru

• Dňa 19.6.2020 sa uskutočnilo slávnostné odovzdávanie vysvedčení absolventom hudobného odboru ZUŠ v koncertnej miestnosti v priestoroch školy. Svojou účasťou nás poctila aj pani riaditeľka. Učitelia sa postarali o živú hudbu, ručne vyrobené medaily a tablo. Žiaci zasa obdarovali učiteľov kvetmi a darčekmi. Príjemnú atmosféru ukončila "podpisová akcia" na okne ako symbol rozlúčky.

• Absolventská výstava

• Dňa 18. júna sa konala Absolventská výstava výtvarníkov Základnej umeleckej školy v Lendaku, spojená so slávnostným odovzdávaním vysvedčení a pamätných plakiet. Našim absolventom a ich rodičom sa prihovorila aj pani riaditeľka Spojenej školy v Lendaku Mária Budzáková, ktorá poďakovala absolventom a ich pedagógom za ich odhodlanie a trpezlivosť v týchto náročných časoch. Veríme, že naši absolventi využijú svoje výtvarnícke zručnosti a svojou kreativitou obohatia každú oblasť vo svojom živote, lebo to je zmyslom umenia.

• Obnovenie vyučovania na ZUŠ Lendak od 15.6.2020

• Na základe rozhodnutia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky zo dňa 9.6.2020 a rozhodnutia zriaďovateľa bude vyučovanie na Základnej umeleckej škole Lendak obnovené od 15.6.2020, ako pre individuálne, tak aj pre skupinové vyučovanie. Pre žiakov základnej umeleckej školy je vyučovanie dobrovoľné.

Organizácia vyučovania:

• Učitelia Základnej umeleckej školy Lendak budú vyučovať v novom prevádzkovom režime, teda nie podľa rozvrhu hodín, ktorý mali žiaci pred zatvorením škôl.
              • Žiaci prídu na vyučovanie do školy po dohodnutí sa so svojím triednym učiteľom v konkrétny deň a čas.

Mgr. Marek Majerčák
              zástupca Základnej umeleckej školy Lendak